DOMAİN

İnternette Yerinizi Alın


Kişisel veya kurumsal web sitenin tanımlanmasını sağlayan ve tarayıcılar üzerinden erişim sağlanmasını sağlayan alan adına domain denmektedir. Günümüzde çok farklı uzantılara sahip olan domainler ile internet siteleri tanımlanmaktadır. Firmanız için açmak istediğiniz internet sitesi için .com, .net, .org gibi çok farklı uzantılara sahip olan alan adlarına sahip olmasını istiyorsanız profesyonel olarak sizlere web tasarım ve hosting hizmetleri veren reklam ajansımız ile çalışabilirsiniz. Ticari siteler için .com, network kısaltması olan .net, ticari amacı olmayan siteler için .org uzantıları arasından kişisel veya kurumsal web sitenize uygun olan domain adını kolaylıkla alabilirsiniz.

Web İçin İlk Adım


Domain, arama motorları içinde çok önemli bir etkendir. İnternette yer almanın ve internet sitenizin kimliğe sahip olmasını sağlayan domain sayesinde firmanızın sahip olduğu sitenin hangi amaca hizmet ettiğini anlayabilirsiniz. Arama motorları da kullanıcılarının yapacağı aramalarda sitenin faaliyet gösterdiği alana göre sıralama da yer almasını sağlıyor. Bu nedenle web sitenizin tasarımı kadar alan adının da profesyonel bir şekilde seçilmesini sağlar. Domain tercihinizin akılda kalıcı olması, firmanızı sembolize etmesi, kolaylıkla arama satırına yazılabilmesi gibi püf noktalar sitenizin daha fazla ziyaretçi sayısına sahip olmasını sağlar. Domain aslında web siteleri için verilen ip adreslerinin kodlanmış halidir. İnternet arama satırına ıp numarası yerine domain girerek arama işlemini daha kolay hale getirmiş oluyorsunuz.


Profesyonel bir şekilde size web sitesi tasarımı, hosting hizmetleri, seo hizmetleri veren reklam ajansı olarak sizi temsil edecek ve potansiyel müşteriler ile birlikte tüm pazara hitap etmenizi sağlayacak bir domain seçimini sizin adınıza yapıyoruz. Alan adınız sayesinde profesyonel bir web sitesine sahip olabiliyor, internet trafiğinizi artırabiliyor, Google adwords sisteminde yer almak için yerine getirmek zorunda olduğunuz bir kriteri karşılamış oluyorsunuz.