GOOGLE HARİTALAR

Google Haritalar


Google haritalar; navigasyon kullananlar ve gidecekleri adresi bulmak isteyenler için geliştirilmiş güncel haritalar bütünüdür. Özel bir yazılım olarak geliştirilen ve kullanıcılara kolaylık sağlaması için farklı özelliklere sahip olan Google haritalar uygulaması aynı zamanda istediğiniz adresi işaretleyebileceğiniz bir yazılım olma özelliğine sahiptir. Harita üzerinde evinizin veya iş yerinizin adresini işaretlemek ve kalıcı olarak adresinizin faaliyet gösterdiğiniz sektörün sembolü üzerine işaretlenmektedir. Bu konuda profesyonel olarak yardım alabileceğiniz, güncel haritalara ulaşabileceğiniz profesyonel destek hizmetleri için reklam ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz. İş yerinizin adresini kalıcı olarak kaydetmek için yerine getirmeniz gereken kriterler için uzun uzun uğraşmak yerine bizimle iletişime geçtiğinizde tüm kriterleri sizin adınıza sağlıyor ve Google haritalar üzerinde kalıcı olarak adınızı ve adresinizin işaretlenmesini sağlıyoruz.

Google Haritalar İle Yol Tarifi Verin


Google haritalar üzerinde adınızın ve iş yeri adresinizin işaretlenmesi hizmeti dışında firmanız ile ilgili pozitif yorumların yer alması konusunda da bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz. Yazılım ve tasarım konusunda tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde Google haritalar üzerinde işaretli olan firma sembolünüze tıklayan müşterileriniz hem iş yeri adresinize ulaşacak hem de firmanız ile ilgili pozitif yorumlar ile karşılaşacağı için düşünceleri de pozitif olarak değişecektir. Ayrıca müşterilerinizin işyeri adınıza tıkladığında görsel olarak görecekleri profesyonel fotoğrafların çekimlerini yapan ekibimiz aynı zamanda Google haritalar üzerinde yer alacak fotoğrafların yüklenmesi ve iş yeri adınıza tanımlanması işlemini de sağlıyor.


Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılan Google haritalar aynı zamanda firmanızın tanıtımını ve reklamını yapabileceğiniz dijital bir platformdur.